HAKKIMIZDA

Sun Suit Hotel

İZMİR’DE YENİ NESİL OTEL

Sun Suit Hotel, şehir oteli anlayışını yeniden tanımlayan mimarisi, konfor anlayışı ve özel tasarım odalarıyla mükemmel bir atmosfer yaratıyor. Hem sade hem şık dekorasyonu ve geniş alanları, bu atmosferi tamamlıyor.

Sun Suit Hotel’in odalarından 5’inde mini bir mutfak bulunuyor. Uzun süreli konaklamak isteyen misafirlerimiz için, mutfaklı suit odalarımız çok konforlu bir seçenek oluşturuyor. 4 Standart Suit odamız, oturma alanı ve yatak odası ile tamamlanıyor. Bu odalarımız, 3’üncü bir kişinin ekstra olarak rahat bir şekilde konaklamasına da imkan sunuyor. Terrace Suit odamız ise sadece 1 tane…

Sayıca fazla olan misafirlerimiz için ise 3 odamız bulunuyor. Bu odalarımızda 4 kişi aynı anda konaklama yapabiliyor. Diğer ekstra kişiler için ise yatak koltuklarımız bulunuyor.

Kahvaltı dahil ve kahvaltı dahil olmayan seçeneklerimiz ile çamaşır yıkama, ütü vs. gibi hizmetlerimiz, uzun süreli (aylık) konaklama yapan misafirlerimize “ücretsiz” olarak sunuluyor.

KOLAY ULAŞIM

Sun Suit Hotel İzmir'in merkezinde ve metrodan otobüse, vapurdan tramvaya tüm ulaşım araçlarına yakın.

Oda + Açık Büfe Kahvaltı

İzmir’de geçireceğiniz her yeni güne keyifle uyanacaksınız. Özel filtre kahve, lezzetli ve zengin kahvaltı seçeneklerimizle güne enerjik ve mutlu başlayacaksınız.

Hijyenik

Covid 19 önlemleri kapsamında tüm hijyen kuralları uygulanmakta ve tüm odalar konaklama sonrası derinlemesine temizlenmektedir.

PARK ALANI & VALE

Özel Otopark ve Vale hizmetimiz ile değerli zamanınızın size kalmasını sağlıyoruz. Siz sadece şehrin keyfini çıkarın ve Sun Suit'te günün yorgunluğunu atın.

Merkezi Konum

Konak

İzmir'in merkezindeki Saat Kulesi yürüme mesafenizde, Kızlarağasını da görmeden geçmek olmaz.

Alsancak

Meşhur Alsancak çimlere oturmak, bomba ve boyoz yemek sadece yürüme mesafesi

Asansör

Muhteşem izmir günbatımı Asansör'de izlenir, ister yürerek ulaşabilir, isterseniz tramvayla nostalji yapabilirsiniz

Fuar

Büyük İzmir fuarının o muhteşem yeşillerini görmeden gitmeyin hem de birkaç adım ilerinizde...

Havalimanı

Kolay ulaşıma sahip merkezi otelimize havaalanından ulaşım sadece 25 dk.

Çeşme - Alaçatı

Deniz kum güneş diyorsanız sadece 50 dakikada Çeşmeye gidebilir, akşam Alaçatı sokaklarının keyfini sürebilirsiniz.

Sohbete Başla